Klientská zóna
Sledovanie zásielky

PŘEPRAVA

potravinářských výrobků, elektroniky, papírenství a tiskáren
Naše přepravní jednotky jsou sledovány v reálném čase
Zaměstnanci neustále procházejí školeními
Vozové jednotky jsou pravidelně kontrolována a servisována
Zajišťujeme logistické procesy v rámci celé Evropy

Vozový park

Vozový park má v nabídce vozové soupravy významných značek, kde dominuje u tahačů značka DAF, MAN a u návěsové techniky značka Schmitz a Schwarzmuller. Všechny vozové soupravy jezdí na pravidelné servisní kontroly v autorizovaných servisech a povinné prohlídky dle platné legislativy.

APA Logistik vznikla v roce 2009 spojením 15letých zkušeností jednoho ze spolumajitelů v logistické branži a investičních partnerů v podobě dalších společníků.

Zajišťujeme logistické procesy v rámci celé EU. Vozové jednotky jsou pravidelně kontrolovány a splňují všechny technologické parametru, podle platné legislativy. Firma se pro každého klienta snaží zajistit logistický proces na míru, proto dochází k neustálému progresivnímu růstu firmy i její vozového parku.
Více
01.12.
2020
Název akutality 1

Donec sodales mollis metus. Integer ac leo posuere, tempus justo vitae, suscipit tellus. Pellentesque facilisis metus in commodo dapibus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Vodič MKD

Hledáme vhodného kandidáta na řidič mezinárodní kamionové dopravy - plachtové návěsy a chladírenské návěsy. Jedná se o práci na plný úvazek, flexibilní pracovní doba. 

Bazár

V naší nabídce najdete ojeté návěsy DAF, MAN a návěsové techniky Schmitz a Schwarzmüller. které byly po celou dobu užívání precizně servisované. Kontaktujte nás a domluvte si osobní obhlídku vozidel.
Lowdeck tahač s nezávislou klimatizací
Rok výroby:
2016
Výkon:
480 kW
Ujeté kilometry:
748252 km
Celá nabídka