Klientská zóna
Sledovanie zásielky

O nás

Váš silný partner v oblasti přepravy s více než 30 letými zkušenostmi.

Naše firma vznikla v roce 2009 spojením 15 letých zkušeností jednoho ze spolumajitelů v logistické branži a investičních partnerů v podobě dalších společníků

Naše firma vznikla v roce 2009 spojením 15 letých zkušeností jednoho ze spolumajitelů v logistické branži a investičních partnerů v podobě dalších společníků. Firemní klientela je z řad významných výrobních závodů v oblasti potravinářských výrobků, elektroniky, papírenství a tiskáren.

Naše přepravní jednotky jsou sledovány v reálném čase (satelitní sledování GPS). Naši zaměstnanci procházejí neustálým přeškolování a zvyšováním kvalifikace, jelikož kvalitní zaměstnanec je základ vynikající a progresivně odvedené logistické technologie.

Zajišťujeme logistické procesy v rámci celé EU. Vozové jednotky jsou pravidelně kontrolovány a splňují všechny technologické parametry dle platné legislativy. Firma se pro každého klienta snaží zajistit logistický proces na míru, proto dochází k neustálému progresivnímu růstu firmy i její vozového parku.

Naše přepravní jednotky jsou sledovány v reálném čase
Zaměstnanci neustále procházejí školeními
Vozové jednotky jsou pravidelně kontrolována a servisována
Zajišťujeme logistické procesy v rámci celé Evropy

Expresní dodávky

Zajišťujeme expresní zásilky od 1 kg do 12 europalet po celé EU. Využíváme k tomu plachtové dodávky a přívěsy s výškou ložné plochy do 2,3 m.

Skladování

Zajišujeme logistické procesy dle požadavků klientů včetně skladování průmyslového zboží v našem skladu ve Zlivicích. Ze skladu zajistíme následnou distribuci v rámci CZ.

Pozemní doprava

Zajišťujeme logistické procesy v rámci celé Evropy

Celovozová a dokládková doprava

Bezpečná přeprava vašeho zboží je zaručena díky vyškolenému personálu a systému, který sleduje naše přepravní jednotky v reálném čase.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

... nebo využijte formulář

budeme vás kontaktovat do 48 hodin